fbpx

Kuidas leida lapsele väga hea kevad/sügis kombe?

GomeraKidsi softshell kevad/sügis kombe on käsitööna valminud, kaitseb last tuule eest ja on vetthülgavast materjalist. Lõike arendasin ma lähtuvalt meie kliimast ja Eesti laste vajadustest. Iga detail on hästi läbi mõeldud ja omab kasulikku funktsiooni. Ja eriti vahvaks teeb selle lai mustrivalik! 🙂

Mis teeb kanga eriliseks?

Softshell on tuultpidav ja vetthülgav materjal, mis on parim -5 ja +10 kraadi vahel. Kangas on 3-kihiline, millest pealmine kiht on vetthülgav kangas, keskel on vahekiht ning sees soe fliisikiht. GomeraKidsi kõik softshell kangad on OEKO-TEX® sertifikaadiga ning seega sobivad hästi lasteriiete valmistamiseks.

Softshell kangast kombe all on parim kasutada meriinovillaseid riideid. Isegi kui meriinokiht (nt meriinovoodriga dressipluus) on puuvillase aluspluusi peal, on see parem kui ilma. Meriino imab hästi niiskust ning ei lase sel lapse ihu vastu jääda. Parim on aga meriinokiht keha vastas ja vajadusel siis soojem lisakiht selle peale. Ka GomeraKidsilt saad tellida meriino dressipluusi ja meriino body/pluusi.

Milline vooder tuleb softshellile?

Tihti küsitakse mult, kas ma saaksin meriinoillast voodri kombele panna. Fliiskihiga softshelli alla pole eraldi voodrit ette nähtud ja kanga sisemisel pool olev fliis jääbki seesmiseks kihiks. Meriinovillane kangas on väga veniv, kuid softshell mitte. Seetõttu võivad kombet selga pannes hakata meriino õmblused katki minema. Samuti ei lase fliiskiht meriinovoodril mugavalt liikuda ja kombet on raske selga panna. Vooder(puuvillane) tuleb vaid kapuutsile, et efekti luua ja ilusam üldmulje anda.

Softshell

Kui Sul on just meriinovillast kombet vaja, siis selle kohta saad lähemalt lugeda SIIN.

Mille poolest GomeraKidsi lõige eriline on?

GomeraKidsi softshell kombe lõike arendamisel jälgisin, et kombe oleks seljas ilus ega oleks “kottis”. Samas pean oluliseks, et sellel oleks piisavalt liikumisvabadust, et ükski huvitav avastus ega mäng ei jääks tegemata/mängimata. Selle tagab seljaosal vöökohas olev kumm, mis hoiab kombet rohkem keha ligi. Kapuuts on eemaldatav, et autos oleks mugavam ja turnimisel ohutum. Lisaks on kombel jala otstes trukid, millega saab sääre koomale tõmmata, et vesi alläärest sisse ei poeks.

Kui Su laps on ümaram või vastupidi väga kõhn, anna sellest kindlasti teada ja kohandan lõike just Sinu lapse jaoks sobivaks! Samuti saame teised mõõdud paika panna vastavalt lapse suurusele.

GomeraKidsi valikus on lisaks kombele ka samast lõikest tuletatud softshell jope:

Softshell jope

GomeraKidsi kangavalik on lai ja sealt leiad efektseid ning ka tagasihoidlikumaid kangaid. Just nii nagu Sinu(või lapse? :D) eelistus on. Kogu kangavaliku leiad SIIT

GK softshell kombe detailid:

GomeraKids softshell kombe

Hinnakirja leiad SIIT!
Ootan Su soove ja küsimusi! Seniks aga naudi väikest galeriid GomeraKidsi valminud softshell kombedest ja jopedest! 🙂