fbpx

Mida arvestada kevadriiete valikul beebi ja lapse puhul?

Kas oled mõelnud, millised riided oleks lapsele parimad kevadeks? Allpool leiad väikese spikri, mida arvestada kevadriiete valikul beebi ja lapse puhul. Juttu tuleb kombedest ja aksessuaaridest. Ja muidugi saad ka ülevaate GomeraKidsi headest kevadtoodetest!

Kevadriiete valik beebi puhul (0-6 kuud)?

Vastsündinud beebide puhul soovitan kombeks valida meriinovoodriga kombe. Meriinovoodriga kombe sobib pealiskombeks +5 kuni +15 kraadi juures. Meriino reguleerib hästi beebi kehatemperatuuri ning ta ei hakka sellega higistama ega saa külma. GomeraKidsi kombedel on kasutusel vaid väga kvaliteetne soe 100 % meriinovillane kangas. See on imepehme ega meenuta meie lapsepõlve karupükse või torkivaid villaseid kindaid. 😀 Niiske ilma puhul saab vankrile katte peale tõmmata või väikse teki lisada ja beebil on soe.

Aksessuaarid beebile kombe juurde

Käsitööna valminud kombe juures on vahva see, et saad tellida komplekti sobivad mütsi, kindad, papud ja salli! Need saame teha ühevärvilised või kombe mustriga. Kevadiseks perioodiks on ideaalsed meriinovillased tooted. Pisema beebi puhul aksessuaare, mille hulka kuuluvad paeltega müts, ilma pöidlaosata beebikindad, papud ja soovi korral ka beebidele kohandatud pikendatav sall.

meriino beebiriided

Kevadriiete valik suurema lapse puhul?

Softshell kombe
Softshell kombe

Üleval pool kirjeldasin, et päris beebile on sobilik meriinovoodriga kombe. Suurema lapse puhul on vaja otsustada, milleks kombet vaja on – kas ta istub iseseisvalt vankris ja vajab tuult- ja vettpidavat kombet või mängib juba muru peal ja liivakastis? Sel juhul on kindel soovitus softshell kombe või softshell pükste ja jope komplekt – GomeraKidsi valikus on bomber-lõikega ja parka-stiilis variant.

Kui laps vajab vankris magamiseks või autosõitudeks (ja sellega kaasnevalt korraks õuest läbiminekukus) kombet, siis selleks on ideaalne siiski mugav, soe ja pehme meriinovoodriga kombe.

Aksessuaarid väikelapsele

Kinnaste puhul tekib valik – kas oleks vaja õues müttamiseks tuultpidavast ja vetthülgavast materjalist softshell kindaid või soojasid meriinokindaid. Suurema lapse puhul teen kindad pöidlaosaga (sobib alates 9 kuu vanusest), väiksematele beebivariandi.

Mütsi puhul tunned sa enda last kõige paremini – kas ta peas püsib paelteta müts või peaks see siiski olema pealtega kinnitatav. Voodriks sobib kevadel ikka meriino.

Ka salli puhul tekib valik – kas hankida trukkidega sall või eelistada üle pea tõmmatavat torusalli. Viimase saab laps ise edukalt kaela panna ja üle kaheaastaste puhul soovitaksin seda. Aga kuni 2-aastastele saab tellida trukkidega kinnitatava salli – see hoiab imehästi ümber kaela, kuid selle peaks lapsele ise kaela panema .

Kuidas tellida?

Erisoovide puhul soovitan alati kirjutada kirja! Nii saan pakkuda erinevaid ideid ja täita ka sinu erisoovid. Lisada saab detaile ja vajadusel kohandada ka suurusnumbrit.

Kui sul on aga soov selge, siis meriinokombe leiad SIIT ja softshell tooted SIIT. Sobivad aksessuarrid leiad SIIT. Ja kui sul tekitab kevadriiete valikul beebi ja lapse puhul veel küsimusi, siis kirjuta ja vastan rõõmuga! 🙂