fbpx

Mis on üliäge firmakink beebile?

Kui töötaja teatab rõõmurohkest uudisest, et on peagi emaks/isaks saamas, sooviks ju ka ettevõtte poolt teda õnnitleda! Et firmakink oleks eriline, mitte asi, mis jääb kasutult seisma, võiks kingiks olla midagi kvaliteetset ja tähenduslikku. Siinkohal tulebki appi GomeraKids, sest meil on välja töötatud väga äge firmakink beebile!

Olen õmmelnud ettevõtete töötajatele lihtsalt GomeraKidsi valikus olevaid kojutoomiskomplekte, kuid võimalus on luua ka päris oma logoga toode! Sinult on vaja vaid logo file-i ja etiketid tellin ise! Kanga aitan valida ettevõtte temaatikaga sobiva. Pisike logo ei riiva silma, kuid on siiski omanäoline ja eriline kandja jaoks.


Sellise spetsiaalselt ettevõttele kujundatud body tegin näiteks Foxwayle. Nagu nimigi ütleb, sobib rebase-temaatika ideaalselt! Nende soovil tellisin eraldi ka vahva sõnumiga kleebised pakenditele. Tooteks võib olla body asemel ka kombe (mida kutsume autosõidukombeks), pusa, mütsi-salli-kinnaste-papude komplekti või mis iganes soovid!

Teistele ettevõtetele olen teinud näiteks kojutoomiskomplekti või body ja püksid. Kõik tooted on väga mugavad ja Eestis valminud. See teeb kingi eriliseks – ikkagi oma Eesti asi!

Aga mis teeb GomeraKidsi riided eriliseks? Kasutan kvaliteetseid ja nahasõbralikke kangaid ning efektseid mustreid. Olen aastate jooksul lõikeid järjest funktsionaalsemaks muutnud ning tänu pikaaegsele rätsepatöö kogemusele panen erilist rõhku kvaliteedile. Viie ja poole aasta jooksul olen võitnud klientide usalduse ja väga paljud tellivad beebi esimesteks riieteks just GomeraKidsi riided. Iga toode on tehtud suure hoole, kvaliteedi ja armastusega. Rohkem näidispilte leiad siit linglit. Muidugi leiab palju tehtud töid ka GomeraKidsi Facebookist ja Instagramist.

Kui Sul tekkis idee või on küsimusi, ootan neid rõõmuga! Vali väga äge firmakink beebile ja hoia oma töötajaid!